Energomontáže

Máme mnohaleté zkušenosti z automobilového a letadlového průmyslu, kde se kladou vysoké nároky na kvalitu a rychlost odvedené práce, tak jako velké nároky na bezpečnost.


Projektizace – Montáž – Zaškolení – Servis

ROZVODY VODY, PLYNU A ST. VZDUCHU

VYTÁPĚNÍ

Pro průmyslové a občanské stavby projektujeme celý vytápěcí systém včetně plynových, nebo parovodních přípojek. Provedeme realizaci nové kotelny, výměníkové stanice a dalších tepelných zdrojů.

Postaráme se o rozvedení tepla potrubím až k Vašim radiátorům. Nakonec provedeme také všechny potřebné zkoušky, systém zregulujeme a zaškolíme obsluhu. Samozřejmostí je zajištění záručního a pozáručního servisu a veškeré revize.

CHLAZENÍ

Vedle vytápění nabízíme také realizace chlazení u průmyslových a občanských budov.  Při instalaci chladící jednotky propojíme potrubím rozvody chladící vody s prvky, které chceme chladit. Těmi mohou být lakovny, výrobní linky, lisy, ale také jednotky pro chlazení místností a stěnová chlazení.

ROZVODY STLAČENÉHO VZDUCHU

Vše si jde ruku v ruce. Tak jako naše zkušenosti ze zahraničí, a to zejména z automobilového průmyslu. Energomontáže od roku 93.

Projektujeme v AutoCAD a Microstation

DWG, DGN, DXF

Ti nejlepší pracují s těmi nejlepšími

shell drinko liberec
bmw drinko liberec
mercedes drinko liberec
Drinko Mondi Štětí
porsche drinko

Chtějte kvalitu, jako Baťa

“Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.”

Napište nám – jsme online 24/7 –  a i na té ceně se domluvíme…

kontaktovat drinko